Berghoeve overladen met Untappd Awards

Net zoals bij wijn worden er ook voor bier regelmatig wedstrijden uitgeschreven. De bieren die daarvoor ingestuurd worden door deskundige juryleden geproefd en gekeurd. Als brouwerij kiezen we ervoor om daar niet aan mee te doen, omdat het a) teveel geld kost en b) je vaak afhankelijk bent van de mening van een zeer klein clubje mensen en de mening van 1 of 2 mensen vaak al bepalend zijn of je resultaat boekt.

Ook zegt het lang niet altijd iets over wat “de klant” of “de markt” er van vindt. Daarom hechten we meer waarde aan publieksprijzen, zoals de Untappd Awards.

Afgelopen tijd zijn deze Awards over 2024 uitgereikt en wij zijn er bijzonder trots op dat we met maarliefst 10 bieren in de prijzen zijn gevallen! 4 keer goud, 5 keer zilver en 1 keer brons! Dat betekent dat wij met 4 bieren de beste van Nederland zijn binnen deze biercategorie. Niet normaal :)!

In Nederland zijn er op dit moment 900 brouwerijen en daarbinnen staan wij op de 6e plaats! Waar een kleine brouwerij niet groot in kan zijn. Iedereen die onze bieren beoordeeld heeft. HARTELIJK DANK!

Hieronder zie je de 4 Gouden Awards:

  • Geplaatst door: Berghoeve
  • Datum: 24-03-2025
Volg jij Berghoeve Brouwerij al?
Beer cap